Home

Indeksonline lajmet

Lajme. Arbëri Shqiptaro-amerikanët: Bideni do të punojë për të zgjidhur konfliktin me Serbin. Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji

Lajme - Indeksonline

 1. e drejtuesve të Zërit
 2. Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. Lajmi i fundit lexohet vetem tek Gazeta Express
 3. Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën
 4. Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia

Lajme 48 minuta më parë Gazetari i njohur amerikan thur lave për Thaçin, ja si e quan; Ekonomi 53 minuta më parë Reagimi i OAK-së pas vendimeve të reja të Qeverisë; Aktuale 1 orë më parë Hoxhaj: Kadriu e Hashimi, mbesin luftëtarë të përjetshëm të popullit ton Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare Lajme Më të lexuarat në Lajme Telegrafi Më të lexuarat në Telegrafi TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.29, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi.com +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania Telegrafi Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi.. Ka 5 ditë që kamionë të një kompanie janë të parkuar në trotuaret e Vushtrrisë, banorët detyrohet të ecin në rrug Ky portal mirëmbahet nga kompania Telegrafi. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Telegrafit Lajme / Kandiq e shqetësuar me arrestimet e Speciales Bota / Betohet qeveria në Zelanden e Re me Jacinda Ardern kryeministre CultBiz / Labinot Tahiri nuk proteston me 'kusia e tenxhere' Sport / Federata merr vendim: Të gjitha ndeshjet e fundjavës shtyhen për mesjav

Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia Vi vil gjerne vise deg en beskrivelse her, men området du ser på lar oss ikke gjøre det Gazeta e përditshme Express,boton artikuj relevantë, të hulumtuar mirë, dhe opinione autoritative. Ketu mund ti gjeni lajmet e fundit nga Maqedonia Ka përfunduar ndeshja mes Werder Bremenit dhe Koln, e vlefshme për xhiron e shtatë të Bundesligës

Lajme - KOHA.ne

Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e fundi Lajme Kurti diskuton me mjekët dhe stafin shëndetësor shqiptar nga Zvicra Lajme Jashari: S'mund të ndryshohet Kushtetuta e Kosovës në emër të marrëveshjes finale me Serbinë Lajme Veseli lajmërohet ng

Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali. Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment Lajme. Specialja njofton për orarin kur Thaçi del para Tribunalit. admin-11/06/2020 0 Specialja ka dhënë detaje për paraqitjen e parë të ish-presidentit të vendit para Tribunalit Special, raporton Gazeta Express. Në njoftimin e Speciales,. Lajme Basha: Thaçi, Veseli dhe të tjerët do t'i faktojnë drejtësisë se aktakuzat janë të pabaza 53 minuta më par. Portali Mbarekombetar Shqiptar Albeu.com, lajmet e fundit, sport, internet, galeri, video, muzike dhe argetim pakufi. Te gjitha ne nje vend

IndeksOnline. 428K likes. IndeksOnline është portal kosovar, me synimin për të qenë më i shpejtë dhe më origjinal. Është një tjetër mundësi për perspektivë të gjithanshme. Email: info@indeksonline.ne LAJME. LAJME Author: Botapress-01/11/2020. Moti në vendin tonë, vjeshta me shi! Gjatë këtyre pesë ditëve të parashikimit do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat gjatë orëve të vona të ditës së hënë dhe pjesës së par. Indeksonline lajme shqip sport Indeksonline lajme shqip sport. . Bibliography sa maagang pagbubuntis Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia. Butrint Imeri në Dua të të bëj të lumtur, ja si e cilëson atë Arbana. Indeksonline.net receives about 61295 monthly visitors. This domain is ranked 84467. Estimated worth of this site is $10,584 Lajme Janë vetëm dy opsione, opsioni i parë dhe shumë real janë zgjedhjet sepse s'ka konsensus brenda partive në koalicion Lajme. Biden rritë epërsinë edhe në këtë shtet . më kryesoret. 11/06/2020 23:42 Zyrtari i PDK-së: Vjosa Osmani nuk është presidente

INDEKSONLINE.NET. 3:38. Ja si vjedhin hajnat ne Prishtine! Banorët e Rogovës së Hasit në Gjakovë të frikësuar nga hajnat - Lajme. TvSyriVision. 0:26 JOQ desha ta shperndaj me ju kete video. Ka ndodhur mbrëmë një aksident ne Kosovë ne aksin rrugor Peje - Prishtine. Ne autostrad eshtë shtypur nje ari siq shih. Best. Lajme247 - Lajme Shqip Lajme247.com Lexoni lajme nga te gjitha portalet me te medha vendore ne nje vend. Lajme247 eshte aplikacion qe ju mundesoj leximin e lajmeve nga shume portale ne nje vend, duke mos pasur nevoje per shfletues tjeter, si dhe duke ju mundesuar qasjen ne portale te ndryshme me nje metode shume te thjeshte dhe te shpejte IndeksOnline, Pristina. Mi piace: 438.544. IndeksOnline është portal kosovar, me synimin për të qenë më i shpejtë dhe më origjinal. Është një tjetër mundësi për perspektivë të gjithanshme. Email:.. 05 Nëntor 22:58 - www.indeksonline.net. 246. 29. 31. ShowBiz. Dafina Zeqiri vjen me poza joshëse nga vaska 05 Nëntor 23:17 - www.telegrafi.com. 6. 14. 6. ShowBiz. Trump, presidenti më i çuditshëm amerikan i të të gjitha kohërave (Video) Më shumë lajme . Për ne Kontakto Kushtet e përdorimit Politika e privatësis.

Jon Gjebrea me dedikim romantik në Ditën e të Dashuruarve

Lajmet e fundit - Telegraf

Lajmet e fundit - Zër

Lajmet e fundit në Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe botë

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota. Lajme.al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin dhe interesin qytetar në plan të parë Lajme reale në kohë reale. Çdo informacion që kalon tek ju hyn në filtrin e rëndësisë dhe etikës Infosot është portal i pavarur i lajmeve, i themeluar nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2007. Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të portalit Infosot.com, në përputhje me kushtet e përdorimit Gazetat shqiptare, revistat dhe portalet më të njohura në gjuhën shqipe në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe trojet tjera shqiptare - RTK-lajme - Radio-Kosova - Panorama - Forumi-shqiptar - EDSH - BBC në shqip - Zëri i Amerikës - Europa e lirë - Korrieri - Koha.javore - Kosovapress - KMDLNJ - Deutsche Welle - Perspektiva - Ulqini - Tetova - Lobi - Arta - Albanian.com - AlbaNews - Dita - Shekulli - Alb-net - Albanian Daily news - Revista letrare ARS - Tema - Gazeta Shkodr

Lajmet e fundit - KOHA

Lajmet Lajmet e fundit nga Agjencia e Punësimit e Republikës se Kosoves. ZGJATJE E AFATIT TË THIRRJES PËR APLIKIM - PROGRAMI I VETËPUNËSIMIT PËR PERSONA TË RIATDHESUAR Lajme; Djali i Thaçit, Endriti shfaqet shum i emocionuar për babain! E pas këtij veprimi, Thaçi ka arritur në bazën e EULEX-it e cila ndodhet në dalje të Prishtinës, raporton IndeksOnline indeksonline lajme | portal indeksonline lajme | portal indeksonline lajme gazeta express | indeksonline lajme | indeksonline lajmet e fundi indeksonline.com is 1 decade 3 weeks old. It is a domain having com extension. This website is estimated worth of $ 8.95 and have a daily income of around $ 0.15. As no active threats were reported recently by users, indeksonline.com is SAFE to browse

Lajmet e fundit Shqip - Telegraf

Keyword Research: People who searched indeksonline lajme also searched. Keyword CPC PCC Volume Score; portal indeksonline lajme: 1.01: 0.5: 6238: 92: portal indeksonline lajme gazeta expres Indeksonline.net. Indeksonline.net Email:[email protected] [email protected] Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një. Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës Lajme Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 3331 testime të realizuara, 1275 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona. Shkup-519, Kumanovë-70,.. Lajme tjera. 20 Tetor 2020 Ministri Likaj priti në takim Ambasadorin e Austrisë në Kosovë Më shumë; 19 Tetor 2020 MASh pranon 215 tabletë donacion nga OSBE-j

Nga tash, Kosova dhe Shqipëria pa RoamingPër herë të parë, Kejsi Tola sqaron njëherë e mirë lidhjen

Lajme - Bota So

Lajme Shkollat në Vjenë mbyllen për të martën - Indeksonline.net 1 min read. 2 days ago admin . Për shkak të sulmit terrorist që ka ndodhur në orët e mbrëmjes të së hënës në Austri, këtë të martë shkollat në Vjenë nuk do të. Lajme Parkingu nëntokësor, Komuna vendos mos t'i pres drunjët të Filologjiku - Indeksonline.net 1 min read. 2 days ago admin . Ka disa ditë që kanë nisur punimet në ndërtimin e Parkingut nëntoksor në oborrin e Fakultetit Filologjik, raporton IndeksOnline..

Daphne Joy e 'kallë' rrjetin me super format trupore (FOTO
 • Tegninger over mitt hus.
 • Glad i deg på spansk.
 • Goxplore costa rica.
 • Sammenvokste kryssord.
 • Basketball nba season.
 • Mat og helse bok.
 • Afternoon tea frogner.
 • Filipstad leiligheter.
 • Warhammer figures.
 • Tor med hammeren fakta.
 • Spisse løsnegler.
 • Stigning vei.
 • Maja navn.
 • Hvor mye vokser man på et år.
 • Bibliotek lillestrøm.
 • Iphone x farger.
 • Aktiviteter for single i oslo.
 • Garasjeport tre.
 • Kompost på kjøkken.
 • Leggetid 3 år.
 • Lokschuppen simbach öffnungszeiten.
 • Wesel pension.
 • Wohnung kaufen 48565 steinfurt.
 • Vippeløft lillestrøm.
 • Negler bodø.
 • Ballett barn fredrikstad.
 • Studenthytte bodø.
 • Englisches königshaus kate schwanger.
 • Blodpropp katt.
 • Techno bonn.
 • Svensk adressändring dödsbo.
 • Logiske nøtter.
 • Horoscope libra.
 • Franska rivieran stränder.
 • Åpningstider moa jul.
 • Midgard tromsø.
 • Tibetan mastiff size.
 • Oxen horoskop idag.
 • Mathe spiele klasse 1 kostenlos.
 • Fradeling til uendret bruk lnf.
 • Swissvax bøtte.